Yazıcı
Epson Epson EcoTank L3250
Bu Ürünü İçeren Karşılaştırmalar
10 karşılaştırma bulundu
1
Epson Epson EcoTank L3250
vs
Epson Epson EcoTank L3266
2
Canon Canon Pixma G3480
vs
Epson Epson EcoTank L3250
3
Canon Canon Pixma G3400
vs
Epson Epson EcoTank L3250
4
Epson Epson EcoTank L3250
vs
HP Hp Smart Tank 720 All-In-One, Baskı, Tarama, Kopyalama, Kablosuz, Pdf'ye Tarama Yazıcı
5
Epson Epson EcoTank L3250
vs
HP HP Smart Tank 582 Fotokopi + Tarayıcı + Wi-Fi + AirPrint Renkli Tanklı Yazıcı 4A8D6A
6
Epson Epson EcoTank L3250
vs
HP HP OfficeJet Pro 8210
7
Epson Epson EcoTank L3250
vs
HP HP 1F3Y4A 585 SMART TANK - WIRELESS ALL-IN-ONE RENKLİ MÜREKKEP PÜSKÜRTMELİ TANKLI YAZICI 12PPM 1F3Y4A
8
Epson Epson EcoTank L3250
vs
Epson Epson L8050 Renklı Inkjet Tanklı Yazıcı +Wıfı (6renk)
9
Epson Epson EcoTank L3250
vs
Epson Epson EcoTank L3251
10
Epson Epson EcoTank L3250
vs
HP Hp A4 Smart Tank 589 4A8D9A Renkli Mürekkep Püskürtmeli Tanklı Yazıcı Kablosuz
Teknik Özellikler
46 özellik
GENEL BİLGİLER
9
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Fotokopi Tarayıcı Yazıcı |
| Ürün Serisi | Epson EcoTank |
| Toplam Kağıt Girişi | 100 sayfa |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| Kartuş/Toner Sayısı | 4 adet |
| Kartuş/Toner Tipi | Mürekkep Tankı |
| Desteklenen Kağıt Türleri | Düz Kağıt Epson Parlak Beyaz Kağıt Fotoğraf Kağıdı |
| ADF (Belge Besleme) |
BASKI BİLGİLERİ
13
| Baskı Türü | Renkli |
| Baskı Tekniği | Mürekkepli |
| Baskı Hızı (Siyah) | 33 sf/dk |
| Çift Taraflı Baskı | Manuel |
| Kenarlıksız Baskı | Var |
| Mobil Baskı | Var |
| Baskı Hızı (Renkli) | 15 sf/dk |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) | |
| Fotoğraf Baskısı Özellikleri | 10 x 15 cm 27 Saniyede Baskı |
| Fotoğraf Baskısı | Var |
| Mobil Baskı Özellikleri | Epson Connect (iPrint & Email Print) |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 5760 x 1440 px |
DİĞER BİLGİLER
7
| Wi-Fi | Var |
| Ethernet | |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows Mac OS |
| LCD Ekran | Yok |
| ADF Kapasitesi | |
| LCD Ekran Özellikleri | |
| Diğer Özellikler | USB Girişi |
TARAYICI BİLGİLERİ
3
| Tarayıcı | Var |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | 1200 x 2400 dpi |
| Tarama Alanı | A4 (210 x 397mm) |
TASARIM BİLGİLERİ
5
| Genişlik | 375 mm |
| Derinlik | 347 mm |
| Yükseklik | 179 mm |
| Ağırlık | 3.9 kg |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
BİLGİLER
7
| TEMEL ÖZELLİKLER | |
| TÜM ÖZELLİKLER | |
| GENEL ÖZELLİKLER | |
| BASKI ÖZELLİKLERİ | |
| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| TASARIM | |
| TARAMA & FOTOKOPİ |
Genel
1
| İşlemci | — |
Performans
1
| Bellek | — |
Bu Ürünle Karşılaştır
Benzer bir ürün seçerek detaylı karşılaştırma yapın
Kullanıcı Yorumları
0 yorumYorum Yaz
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!