Yazıcı
Epson Epson EcoTank L3251
Bu Ürünü İçeren Karşılaştırmalar
10 karşılaştırma bulundu
1
Epson Epson EcoTank L3151
vs
Epson Epson EcoTank L3251
2
Canon Canon Pixma E3340
vs
Epson Epson EcoTank L3251
3
Brother Brother MFC-J3930DW
vs
Epson Epson EcoTank L3251
4
Epson Epson EcoTank L3251
vs
Epson Epson EcoTank L3266
5
Brother Brother DCP-T220
vs
Epson Epson EcoTank L3251
6
Epson Epson EcoTank L3251
vs
HP Hp Smart Tank 720 All-In-One, Baskı, Tarama, Kopyalama, Kablosuz, Pdf'ye Tarama Yazıcı
7
Epson Epson EcoTank L3251
vs
Epson Epson EcoTank L3256
8
Epson Epson EcoTank L3251
vs
HP Hp Smart Tank 675 All-In-One Çift Taraflı Baskı, Tarama, Kopyalama Kablosuz Mürekkep Püskürtmeli Tanklı Yazıcı 28C12A
9
Epson Epson EcoTank L3251
vs
Epson Epson EcoTank L5290
10
Epson Epson EcoTank L3251
vs
Epson Epson EcoTank L4260
Teknik Özellikler
46 özellik
GENEL BİLGİLER
9
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Fotokopi Tarayıcı Yazıcı |
| Ürün Serisi | Epson EcoTank |
| Toplam Kağıt Girişi | 100 sayfa |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| Kartuş/Toner Sayısı | 4 adet |
| Kartuş/Toner Tipi | Mürekkep Tankı |
| Desteklenen Kağıt Türleri | Düz Kağıt Etiket Mektup Zarf |
| ADF (Belge Besleme) |
BASKI BİLGİLERİ
13
| Baskı Türü | Renkli |
| Baskı Tekniği | Mürekkepli |
| Baskı Hızı (Siyah) | 33 sf/dk |
| Çift Taraflı Baskı | |
| Kenarlıksız Baskı | Var |
| Mobil Baskı | Var |
| Baskı Hızı (Renkli) | 15 sf/dk |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) | |
| Fotoğraf Baskısı Özellikleri | 10 x 15 cm 27 Saniyede Baskı |
| Fotoğraf Baskısı | Var |
| Mobil Baskı Özellikleri | Epson Connect (iPrint & Email Print) Wi-Fi Direct |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 5760 x 1440 px |
DİĞER BİLGİLER
7
| Wi-Fi | Var |
| Ethernet | Yok |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows Mac OS |
| LCD Ekran | Yok |
| ADF Kapasitesi | |
| LCD Ekran Özellikleri | |
| Diğer Özellikler | USB Girişi |
TARAYICI BİLGİLERİ
3
| Tarayıcı | Var |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | 1200 x 2400 dpi |
| Tarama Alanı | A4 (210 x 397mm) |
TASARIM BİLGİLERİ
5
| Genişlik | 375 mm |
| Derinlik | 347 mm |
| Yükseklik | 179 mm |
| Ağırlık | 3.9 kg |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
BİLGİLER
7
| TEMEL ÖZELLİKLER | |
| TÜM ÖZELLİKLER | |
| GENEL ÖZELLİKLER | |
| BASKI ÖZELLİKLERİ | |
| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| TASARIM | |
| TARAMA & FOTOKOPİ |
Genel
1
| İşlemci | — |
Performans
1
| Bellek | — |
Bu Ürünle Karşılaştır
Benzer bir ürün seçerek detaylı karşılaştırma yapın
Kullanıcı Yorumları
0 yorumYorum Yaz
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!