Yazıcı
HP HP Laserjet Pro 200 M276N
Bu Ürünü İçeren Karşılaştırmalar
10 karşılaştırma bulundu
1
Canon Canon Pixma TR4550
vs
HP HP Laserjet Pro 200 M276N
2
Epson Epson L1210 Ecotank Tanklı Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
vs
HP HP Laserjet Pro 200 M276N
3
Epson Epson EcoTank L3250
vs
HP HP Laserjet Pro 200 M276N
4
HP HP Laserjet Pro 200 M276N
vs
HP Hp Smart Tank 720 All-In-One, Baskı, Tarama, Kopyalama, Kablosuz, Pdf'ye Tarama Yazıcı
5
Brother Brother DCP-T220
vs
HP HP Laserjet Pro 200 M276N
6
Epson Epson EcoTank L3252
vs
HP HP Laserjet Pro 200 M276N
7
HP HP Laserjet Pro 200 M276N
vs
HP Hp Smart Wi-Fi All-In-One , Tanklı , Baskı, Tarama, Kopyalama, Kablosuz, Pdf'ye Tarama Yazıcı+ Paket ( A4+A5 )Kağıt Hediye
8
HP HP Laserjet Pro 200 M276N
vs
HP Hp Smart Tank 581 4A8D4A Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Renki Çok Fonksiyonlu Tanklı Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
9
Epson Epson EcoTank L3256 Renkli Tanklı Yazıcı Baskı-Tarama- Kopya - (USB, WiFi, Wi-Fi Direct) + ORİJİNAL EPSON Mürekkep C11CJ67411
vs
HP HP Laserjet Pro 200 M276N
10
Epson EPSON A4 M2120 Siyah Çok Fonksiyonlu Tanklı Usb,Kablosuz
vs
HP HP Laserjet Pro 200 M276N
Teknik Özellikler
46 özellik
GENEL BİLGİLER
9
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Faks Fotokopi Tarayıcı Yazıcı |
| Ürün Serisi | HP LaserJet Pro |
| Toplam Kağıt Girişi | |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| Kartuş/Toner Sayısı | |
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Desteklenen Kağıt Türleri | |
| ADF (Belge Besleme) | Var |
BASKI BİLGİLERİ
13
| Baskı Türü | Renkli |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Baskı Hızı (Siyah) | 14 sf/dk |
| Çift Taraflı Baskı | |
| Kenarlıksız Baskı | |
| Mobil Baskı | Var |
| Baskı Hızı (Renkli) | 14 sf/dk |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 19 sn |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) | |
| Fotoğraf Baskısı Özellikleri | |
| Fotoğraf Baskısı | |
| Mobil Baskı Özellikleri | Apple AirPrint |
| Azami Baskı Çözünürlüğü |
DİĞER BİLGİLER
7
| Wi-Fi | Var |
| Ethernet | Var |
| İşletim Sistemi Desteği | |
| LCD Ekran | Var |
| ADF Kapasitesi | 35 sayfa |
| LCD Ekran Özellikleri | Dokunmatik Ekran (8.9 cm) |
| Diğer Özellikler | USB Girişi |
TARAYICI BİLGİLERİ
3
| Tarayıcı | Var |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | |
| Tarama Alanı |
TASARIM BİLGİLERİ
5
| Genişlik | 449 mm |
| Derinlik | 476 mm |
| Yükseklik | 414 mm |
| Ağırlık | |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
BİLGİLER
7
| TEMEL ÖZELLİKLER | |
| TÜM ÖZELLİKLER | |
| GENEL ÖZELLİKLER | |
| BASKI ÖZELLİKLERİ | |
| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| TASARIM | |
| TARAMA & FOTOKOPİ |
Genel
1
| İşlemci | — |
Performans
1
| Bellek | — |
Bu Ürünle Karşılaştır
Benzer bir ürün seçerek detaylı karşılaştırma yapın
Kullanıcı Yorumları
0 yorumYorum Yaz
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!